Yaşam

En Çok Tercih Edilen Doğal Zayıflama Kürü

Siz kadincasor.com okurları için en çok tercih edilen doğal zayıflama kürü hakkında bir yazı hazırladım. Yazımda nasıl zayıflanır, zayıflama yöntemleri , kolay zayıflama yöntemleri, hızlı kilo verme gibi sorulara cevaplar aradım. Sizlere öyle tüyolar vereceğim ki 15 günde 5 kiloya kadar kilo vereceksiniz. İyi okumalar dilerim.

Doğal Zayıflama Kürü ile 15 günde 5 kilo 

Doğa Zayıflama ,Bu yaz Uygulaya bileceğiniz en çok tercih edilen doğal zayıflama kürü ile 15 günde 5 kilo zayıflayın, limon, form çayı ile yağlarınızı hızlı bir şekilde yakın ve zayıflayın.

Kürün malzemeleri:

  • Yeşil Çay
  • Maden Suyu
  • Limon

Doğal Zayıflama Kürü ile 15 günde 5 kiloSon zamanlarda oldukça trend diyetler arasında bulunan Yeşil çay limon maden suyu çayının yararları ve kilo vermede inanılmaz derecede etkili. Birçok kişi tarafından denenen ve olumlu sonuçlar alınan bu form çayını siz kadıncasor okurları için paylaşıyoruz. Peki, bu çay mucizevi bir şekilde nasıl zayıflatıyor ve neden bu kadar popüler oldu sorusunu cevaplayalım.

Tarifine geçmeden önce Bu kür de ki malzemelerin zayıflamaya etkilerine değinelim;

Yeşil Çayın Zayıflamaya Etkisi

Yeşil çay bir iştah bastırıcı dır ve yağları yakar. Aynı zamanda mükemmel bir antioksidan özelliği bulunmaktadır. Yeşil çaya bu özelliğini polifenol isimli bitkisel bileşenler vermektedir. Diğer yandan bu bileşenler yağ yakımını da hızlandırmaktadır.

Maden Suyu

Maden suyu içeriğinde bulunan mineraller ile zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca hazımsızlığı gidererek metabolizmanın hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Limonun Zayıflamaya Etkisi

Limon hücrelerde bulunan yağların vücuttan dışarı tahliye edilmesini kolay bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca limon vücudun enerjisinin artmasını ve yağ yakmasını sağlamaktadır.

 Doğa Zayıflama Çayının Malzemeleri

  • 1 şişe maden suyu
  • 2 tatlı kaşığı Yeşil çay
  • Yarım limon
  • Yarım litre kaynar su

 Doğal Zayıflama Çayının Hazırlanışı

2 tatlı kaşığı yeşil çayı kaynatmış olduğunuz yarım litre kaynayan suya ekleyip 10 dakika kadar demlenmesini bekleyiniz. Ardından çayın üzerine yarım limon sıkarak kabuğu ile beraber demlenen çayın içerisine ekleyiniz. Daha sonra 1 şişe maden suyunu karışıma ekleyerek çayınızı hazırlayınız. Limonlu, sodalı ,yeşil çayınızı oda sıcaklığında muhafaza ederek gün içerisinde öğün aralarında içebilirsiniz. Bu karışımı düzenli olarak tüketirseniz vücudunuzun fazla yağ yakmasını sağlarsınız.

Bu makalemiz bilgilendirme amaçlıdır tıbbi uygulama yerine geçmez. kürde bulunan malzemelere karşı alerjisi olanlar doktorlarına danışmaları önerilir.

Devamını Gör

Benzer Yazılar

1 thought on “En Çok Tercih Edilen Doğal Zayıflama Kürü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.