Anne-Bebek

Çocuk Modellemesi: Başarılı Bir Çocuk İçin Beş Öneri

Siz değerli okurlar için başarılı bir çocuk için beş öneri konusunda makale oluşturdum. Yazımda çocuğumuzu yetiştirirken neye dikkat etmeliyiz, pedagojik anlamda nelere dikkat etmeliyiz, çocuk yetiştirmenin ayrıntıları, tüyoları nelerdir gibi sorulara cevaplar aradım. Çocuk yetiştirmek hele ki şu dönemde oldukça zor ve özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Önceden bizi annelerimiz sokağa salıyorlardı ve düşe kalka büyüyorduk. Artık bugün böyle değil. İyi okumalar dilerim.

Çocuk Yetiştirme

Çocuk modelleme endüstrisi zor bir iş olabilir, ancak yetişkin model ajanslarına kıyasla çocuk modelleme kuruluşlarının aradığı şey arasında çok fazla fark vardır. İki sanayi ayrı dünyalar olabilir ve sizin ve çocuğunuzun öne çıkabileceği yollar muhtemelen düşündüğünüzden daha açıktır.

Çocuk Modellemesi: Başarılı Bir Çocuk İçin Beş Öneri

Çocuk modelleme endüstrisinde, hepsi güzellikten ibaret değildir. Ajanslar, her türden görünümlü her boyutta ve her boyutta çocuğu arıyor. Kalabalığın öne çıkması için muhteşem bir çocuğa sahip olmanız yeterli değil. Aslında, sektörde ilerlemenize yardımcı olacak beş özellik var – ve güzellik sadece bir tanedir!

Öyleyse çocuk modelleme ajansları gerçekten başarılı bir modelde arıyorlar mı?

    1. Doğal ve fotojenik olun. Herkes fotojenik çocukların en iyi başlangıç ​​noktasına sahip olduğunu biliyor ve evet bu başarılı bir çocuk modelinin ilk özelliği. Fotoğraflarda doğal olarak hareket etmek ve karşı karşıya olmak çok önemlidir. Ancak birçok çocuk bu kriterleri karşılayacak, ancak diğer 4 kritik özelliği eksik oldukları için yalnızca bir kaç ücretli iş bulabilecektir. Başka ne gerekir?
    2. Çalışmak kolay. Çocuğunuzun (ve eşlik eden ebeveyn olarak) sizinle çalışmanın çok kolay olması gerçekten önemlidir. Bu, nazik, özenli, dinleyici ve yönetmenin talimatlarına uyma ve iyi davrandım demektir. Müşterileri ve model ajanslarını kolaylaştırırsanız, gelecekte sizinle tekrar çalışma şansımıza atlayacaklar!
    3. Güçlü bir iş ahlakına sahip ol Her zaman başarılı olamayacağınızı ve günün yorulacağını bilerek çaba harcamanızı ve çekimlere ve fotoğraf çekimlerine yollamaya istekli olmanız gerekir. Müşteriler seçici olabilir, ancak olaylara nerede olduklarını ve zamanında göstermek için çok çalışanlar altın tozu gibidir.
    4. “Evet” demeye istekli olun. Sizin ve çocuğunuzun verdiği iş tekliflerinden en iyi şekilde yararlanmanız önemlidir. Sunduğunuz çekimlere katılmak için kendinizi hazır bulundurun – mevcut değilseniz, “evet” demek ve çalışmayı kabul etmek için hayatınızı yeniden planlamanız gerekir. Ücretli iş tekliflerini alamazsanız veya almazsanız, müşteriler size sunmayı bırakacaktır.
    5. İyi bir şöhretiniz var. Hem çocuk modelleme ajansları hem de sizi gönderdikleri müşteriler, hem görüşmeleri hem de işyerinde en iyi ve en kötü katılımcıları hatırlayacaktır. Yukarıdaki özelliklerin hepsini sürekli olarak sergiliyorsanız itibarınız oluşacak ve yakında sizinle çalışmanın ne kadar kolay olduğunu ve kimlerin için bekleyemeyeceğini bilen meraklı fotoğraflardan ve ajanslardan sola, sağa ve merkeze teklifler üreteceksiniz Iş ver

Bu nitelikleri sergilemek için tanındığınız gibi, yakında kükreyecek bir başarı olacaksınız. Popüler bir model olarak, kendinize “hayır” demeniz gerekebilir (yukarıdaki özelliklere aykırı olarak!), Ancak sorun değil çünkü tekliflerinize hayır diyebilirsiniz, çünkü fazla sipariş aldınız ve sadece sizi daha çok işe almak istiyor.

Şimdi, yukarıdaki öneriyi çocuğunuzun modelleme kariyerine uygulayın ve oradan çıkın. Yakında çok büyük başarılara sahip olduğunuzu ve her zamankinden çok daha fazla teklifle karşılaştığını göreceksiniz.

Devamını Gör

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.