Anne-Bebek

Bebek Önlükleri ve Büfe Bezleri

Siz değerli okurlar için bebek önlükleri ve büfe bezleri hakkında bir yazı hazırladım. Yazımda bebeklerimize yemek yedirirken  üstüne dökülmesin diye kullandığımız bebek önlükleri oldukça önemlidir. Biliyorsunuz ki yemek bazen o önlüklerin üstüne gelir ve bazen o dökülen  yemeği çocuğumuzun ağzına tekrar götürürüz veya bazen bebekler sevdikleri bir yiyeceği tüketirken döktü ise kendi yalar o önlüğü. Bu da bebeğimizin hem cildine hemde ağız yoluyla temasta bulunan bebek önlüklerin seçiminin önemini kanıtlamaktadır. İyi okumalar dilerim.

Bebek Önlükleri ve Büfe Bezleri

Bebek Önlükleri ve Büfe Bezleri, Herhangi bir mağazaya adım atın ve bebek bölümünü ziyaret edin veya bebek mağazalarında online ve offline olarak alışveriş yapın ve bebek önlükleri ve burp bezleri konusunda çok geniş bir seçim yelpazesi bulacaksınız.

Bir ya da iki kuşaktan önce, püf noktalarını yapan temel peçetelerdi. Ailelerimiz bir yığın peçeteyle peçeteler kullanıyorlardı ve yıkanmışlardı ve devrilmeyi, tükürmeleri ve bebeklerini kurutmak için tekrar kullanıyorlardı.

Geçmişten birkaç nostaljik anıta dalkavukluk ettiğimi hatırlattığımızda, O zamandan beri çok şey değişti; Iyi ya da kötü muhtemelen denklemin her iki tarafını da destekleyen geçerli noktalardan oluşan bir tartışma başlatacaktır.

Bebek Önlükleri ve Büfe BezleriBu makalede, tüm ebeveynlerin kullanabileceği seçenekleri vurgulayacak ve perspektif içine kategorize edecekler. Bunu kim yapacağız Farklı ırklardan farklı velilere sahibiz; Din ve kültür, özellikle de anne ve babaların her biri kendi bebekleriyle benzer zorluklarla karşı karşıya kaldıklarına karar vermişti.

Uzun süren uçurumculuk araştırması-satın testi deneyiminden sonra bazı sonuçlara vardık ve Fikrinizi, bebekleri için en iyi seçimi yapmakla ilgilenen tüm ebeveynlere paylaşmak için.

Öyleyse, bebek kıyafetleri ve patlatmak için bezler konuşalım, öyle değil mi?

Bebeklerde Katılara Başlamadan Önce

Bize çok net gözüken bir şey var:

Doğudan anne sütüyle ya da formülasyonla beslenmeden, çoğu bebekte bir miktar sallanmaya, Dalma ve / veya tükürme. Bu noktada önlüklerin çoğu bebeğin kıyafetlerini kaplayacak kadar geniş olması gerek ve her zamanki saçmalamak ve tükürükleri ele alacak kadar emici olması gerekir.

Bu aşamada en çok yararlanılan önlükler ve burp bezleri birçok ada sahiptir: yani burp , Drool, draplu, düz normal havlu bezleri, kollu bandana, yenilik ve eşarp ya da neckerchief önlükleri

Bu isimler akıllı pazarlama stratejisinin bir sonucu olarak yaratılmış mıydı? Muhtemelen fakat adil olmak için bebekler bireysel ve doğal ifadelerinde benzersizdirler, çünkü bazı bebekler şiddetli tükürme ve buruşukluk yaşarlar, diğerleri diş çıkarma aşamaları sırasında büyük miktarda salyaya maruz kalabilirler

Bebeklerde Katılara Başlamadan ÖnceAlt niş kategorilerin nasıl oluşturulduğu budur Doğum yapıyor

 • Diş etli bebeklerde salya ve damla söveleri
 • Şiddetli burping ve tükürmek için burp bezleri,
 • Bebeklerdeki giysileri, renk ve boyalarla oyun süresi boyunca koruma sağlayan leke veya tükürme maddelerinden tamamen arındırmak için kılıflı önlükler.
 • Bebeğin kıyafetlerini eşleştirmek veya tamamlamak için estetik açıdan hoşa giden tasarımlar nedeniyle boyut sınırlamasına rağmen, temel sarkık havaya ve damlamaya değinen bandana ve yenilik önergeleri
 • Atkılar veya boyun atkısı önlükleri, boğazdan ve çene alanını rahatça örten bebekler için kış ısıtıcıları olarak işlev görürken, hâlâ sarkıntılık ve sürüklenmeyi önler

Boğaz tükenmesi ve yumru kalan bebekler, en azından basit havlu bezi önlüklerini gerektirir. Kabarık olan veya batıran bebekler, 2 -3 kat su geçirmez malzemelerle yapılmış önlükler gerektirebilirler.

Kabarcık / eğri açma ve burp önlükleri genellikle sadece malzeme, boyut ve boyun bandı tiplerinde farklılıklar gösterirler.

 • Gerçekten yumuşak, soğuyan ve rahat olan pamuk orta derecede droolling ve burping için kullanışlıdır.
 • Pamuğa kıyasla daha emici olan polyester. Gerçekten dikkat çekici olan şey, Polyester’in kırışıklık, küçültme ve solmasına karşı dirençli olması nedeniyle daha uzun süre dayanması gerçeğidir. Geri çekilme, pamuktan daha sıcak hale getiren soğutma etkisini kaybediyor.
 • Klor içermeyen, PVC içermeyen, biyolojik olarak parçalanabilen PEVA (Polietilen Vinil Asetat), çoğunlukla oyuncak ürünler, bebek kıyafetleri ve duş perdelerinde PVC alternatifi olarak kullanılır. Ebeveynlerin, PEVA’nın test edilmemiş kimyasalları içeren petrokimyasallardan yapılmış olduğunu bilmeleri önemlidir.
 • Ya da yukarıda bahsedilen malzemelerin 2 ya da 3’ünün kombinasyonu

Boyun bandlarının çoğunun Velcro veya Çıtçıtlı olması.

 • Cırt cırtlı bıçak yıkarken bazen diğer maddelerle yakalanır (19459009)
 • Bebeğin boynunun Velcro malzemesinden rahatsızlık çekmesi, bazen kızarıklıklara neden olma eğilimi var.
 • Düşük kaliteli Velcro, bebekler tarafından kolaylıkla çıkartılabilir
 • Kapanışın bebeklerin boynunun değil, yanında olması daha iyi

Çıtçıtlı tutturma tercih edilirken, basit bir ipucu, bir Velcro kapağının iki ucunun tam olarak örtüşmeden bağlanması ve sorunların çoğunun en aza indirgenmesi mümkündür.

Bir bebek önlüğü seçme Erken evrelerde bebeğin cilt hassasiyetine / koşullarına ve tükürme ve drool miktarına dayanmalıdır. En emici önlüğü istiyorsanız, özellikle daha serin bir çevrede yaşıyorsanız, polyester tavsiye edilen malzemedir. Diğer seçenek,% 100 pamuk katmanları arasına sıkışmış 2-3 su geçirmez malzeme bulmaktır.

Katıların Başlatılmasından Sonra Önlükler

Katıların Başlatılmasından Sonra ÖnlüklerAncak, bir zamanlar bebekler Katılar genellikle yaklaşık 6 aylıkken başlar, besleme önlükleri daha işlevsel bir şekilde kullanılabilir hale gelir. Aynı büzülme, eğme ve burun önlüklerinin bir bebeğin Katı maddelerden başlayarak ihtiyaçlarını karşılayabileceğini iddia eden üreticiler var. Bununla birlikte, kabul etmiyoruz.

Su geçirmez havlu bezi önlükleri için bile 3 dezavantaj var

 1. Kolaylıkla lekeler
 2. Yük asması ve çamaşır yıkama yükü, zaman ve suyu boşa harcama
 3. Ekonomik olmayan kumaş bibin üzerine çorap tutmanız gerektiği için

En fonksiyonel, ekonomik ve az miktarda çamaşır yükü tasarruf ön bahçeleri tıbbi gıda sınıfı, yumuşak, yüksek kaliteli üstün silikon bebek önlükleri. ‘Tıbbi gıda sınıfı yumuşak yüksek kaliteli prim’ gibi kelimeleri vurgulamamızın sebebi, bebek besleme biber pazarı, gıda sınıfı yumuşak ve kaliteli bidler olarak da iddia eden TPE (termoplastik elastomer) katı plastik-ky bibleri ile doymuş olmasıdır.

Ne yazık ki görüntüler birbirine benziyor ve çoğu ebeveynin bu farklılıkları tespit etmesi zor. Bununla birlikte, ebeveynleri bu farklılıkların neleri olduğu konusunda aydınlatmak için gerekli adımları attık.

İlk olarak, pazardaki en yaygın silikon bebek kıyafetlerini de gıda sınıfı olduğunu iddia ederek tespit etmeye başlıyoruz. ..

 • Plastik Boyun Bantlı TPE Silikon Besleme Bankları (en yaygın)
 • % 100 Tıbbi Gıda Sınıfı Yumuşak Silikon Bib (silikon boyun bandı dahil

TPE Silikon Besleme Bib

 • TPE Silikon Besleme BibBirçok çevrimdışı mağazada ve çevrimiçi e-ticaret platformunda bulunabilen silikon bebek önlüklerinin çoğunluğu, gıda sınıfı silikon olarak pazarlanan plastik veya TPE malzemelerden yapılmıştır.
 • Lütfen TPE’nin bir termoplastik elastomer olduğunu not edin. Genelde güvenli olduğu düşünülse de, TPE cildiniz tarafından absorp edilebilen her türlü pis katkı maddesi içeren sıcak eriyik vinil olduğu anlamına gelir.
 • TPE, değişken noktalarla aşırı ısınırsa eriyen dengesiz bir malzemedir. Ek olarak, TPE önlükleri terleme sırasında veya sıcak hava koşullarında ve yüksek nem alanlarında bebeğin cildi ile yüzey temasında alerjik reaksiyona neden olabilir.

% 100 Tıbbi Gıdalar Sınıfı Yumuşak Silikon Önlükler

 1. % 100 Tıbbi Gıda Sınıfı silikon önlükler, Tıp Gıdası Derece olarak nitelendirilebilmesi için hassas ve titiz testlere katlanmak zorunda olan ve tamamen güvenli, inert bir maddedir. Sağlık riski ve dayanıklılığı gidene kadar TPE Önlükleri ve% 100 Tıbbi Besin Sınıfı Silikon Önlükler arasında kesinlikle hiçbir karşılaştırma yoktur.
 2. Silikon kauçuk genellikle tepkisiz, kararlı ve aşırı derecede çevreye ve sıcaklığa dayanıklı olup, yine de yararlı özelliklerini korur.
 3. Tıbbi Gıdalar Sınıfı Yumuşak Silikon ÖnlüklerPek çok rakip, benzer iddialarda bulunur ancak bebek kıyafeti, boynu kısıtlı olan plastik ya da cildi rahatsız eden cırt cırtlı bir kayış ya da tutturmaya sahip.
 4. Tıbbi Gıda Sınıfı Silikon Boyun Bağı, bebeklerin boyun boyutlarına uyum sağlamak için 4 pozisyonlu tutturucu ile yeterince ayarlanabilir.
 5. Bebeğin ve bebekler bazen kayışı veya bağlantı elemanı alıp ağzına katlanıp, ortak TPE ve Plastik önlüklerini riskli hale getiren merakla bekletme eğiliminde olduklarını belirtmek gerekir.
 6. Çıkıntılı Cepler – Çoğu cep telefonu çantası giyildiğinde yıpranır ve içki sızıntılarını ve yiyecek kırıntılarını yakalamak zor hale gelir;% 100 Tıbbi Gıda Sınıfı Silikon Önlükler hafifçe çıkıntılı bir cebe sahiptir ve bu cebe otomatik olarak yapışır ve işlevselliğinde daha etkili olur Kırıntı yakalayıcı.

Sonuç olarak, 2-3 kat polyester ve / veya pamuk kombinasyonu ile su geçirmez olan havlu bezlerinin çoğunun bebeklerin ihtiyaçlarını ilk aylarda saçması, buruşuk havanın üstesinden gelmesi gerektiği açıktır Ve tükürmeler. Bununla birlikte, bebek beslemeye başladıktan sonra, daha ekonomik ve sorunsuz seçim, genel boyutta, cep genişliğinde ve malzeme dokusunun çok daha yumuşak ve katlanabilir olması nedeniyle, birinci sınıf tıbbi gıda sınıfı silikon bibleri seçmektir. Fark büyüktür.

Devamını Gör

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.