Gebelik

Royal Jelly’nin Hamileliğe Etkileri?

Siz değerli okurlar için Royal Jelly’in  hamileliği etkileri hakkında bir yazı hazırladım. Yazım Royal Jelly’nin hamileliği etkileri nelerdir, faydaları nelerdir, yan etkisi var mıdır, royal hamilelik nedir gibi sorulara cevaplar aradım. Royal Jelly hamileler gebe kalmada zorluk çekenlerin imdadına yetişen bir yöntemdir. Ayrıca şunu da belirtmek isterim hamile kalma pozisyonları, hamile kalmaz egzersizleri, hamile kalma günleri nelerdir konularına dikkatli bir araştırma gerçekleştirmeden başka yöntemleri denemeyin. İyi okumalar dilerim.

Royal Jelly Hamileliği

Royal Jelly hamileliği yararları veya yan etkileri hakkında bir şeyler biliyor muydunuz? Bu konuyla ilgilenmenin iki yolu vardır. İlk olarak, bir kadın, gebe kalma ihtimalini artırmak için arı sütü alır. İkincisi, hamileliği sırasında sabah bulantısı ile başa çıkmak ve sağlığınızı iyileştirmek için arı sütü tüketebilir.

Gebe Kalmada Zorluk Mu Çekiyorsunuz?

Geçmiş araştırmaların sonuçları arı sütünün alma oranını artırdığını göstermektedir hamile. Sarılı jöle yaprağı ve progesteron krem ​​kombinasyonu intramüsküler bir şekilde uygulanıldığında, bu özellikle doğrudur. R J krem ​​de doğal olarak oral yoldan tüketilebilir. Bir kadın gebe kalacak kadar yeterli ise, erkeğinin üreme sorunları nedeniyle başarısız olabilir. Araştırmalar erkeklerin arı sütünü kendi sperm sayısını ve testosteron seviyesini artırmak için alabileceğini gösteriyor.

Royal Jelly nedir?

Royal Jelly nedir?

Erkeklerde kısırlık ve iktidarsızlık konularını iyileştirebilir veya iyileştirebilir. Hem erkekler hem de kadınlar bu maddeyi libido seviyesini yükseltmek için kullanırlar. Eğer bir kadın ve erkek bereketli ise, bebeğe sahip olmak kolaydır. Doğuştan olmayan kadınlarda infertilite, üreme sistemini etkileyen altta yatan hastalıklar ve bozukluklar nedeniyle oluşur. Örneğin, polikistik yumurtalıklara sahip olan kadınlar, tıbbi yardım almadan gebe kalamazlar. Bunun nedeni, bu kadınların her ay normal hormonal dalgalanmalara sahip olmamasıdır.

Sonuç olarak, yumurtalıkları erkek bir sperm tarafından döllenebilen olgun yumurta üretebilir veya üretemez. Polikistik Over Sendromuna sahip kadınlar, doğum kontrol haplarını dönemlerini düzenlemek için kullanmanın yanında, arı sütü gibi doğal ilaçları alırlar. Aşırı kilolardan kaçınmak için yaşam biçimlerini değiştirmeleri önerilir. Menstrüel problemleri çözmek için kullanılan temel jelin rolü, hormonları dengelemek ve düzenlemektir. Adet düzensizlikleri nedeniyle bazı kadınlar üreme sistemlerinde kist, miyom ve diğer tümörler gelişir.

Bu büyüme, düzensiz dönemi, ağrılı dönemi, pelvik ağrıları, ağır kanamaları ve menopoz öncesi belirtileri tetikler. Ayrıca rahim işgal edebilir veya bloke edebilirler. Her ne kadar arı sütü bu sorunları çözmezse de, doktorlar olumlu bir rol oynamaya ikna oldular. Hamile kalmaya ya da hamile kalmaya çalışıyorsanız, arı sütünü denemek isteyebilirsiniz.

Hamile ve Mutluluk

Kraliyet jölesinin, dişi üreme hormonlarının östrojen gibi nasıl etkilediğini açıkça ortaya koyduğu ve Progesteron çalışması. Doktorların henüz kanıtlamadığı şey, gebeliği nasıl etkilediğidir. Arı sütü Amerikan Hamilelik Derneği’nin hamileliği tehlikeye atacak kanıtlanmış doğal ilaç listesinde bulunmaz. Bu birlik arıların sütünü beklenen kadınlar için güvenli doğal ilaç listesine dahil etmedi. Gördüğünüz gibi, tıbbi araştırmacılar arı sütü örtüsünü onaylamadı veya onaylamadı.

Dolayısıyla, hamile bir kadın onu tüketirse, sonuçların ne olacağını bilmiyordu. Bu sütlü maddenin beslenme profili sayesinde, bekleyen bir kadın sağlık faydaları bakımından çok şey kazanır. Proteinler, lipidler, amino asitler, demir, D ve E vitaminleri ve kalsiyumdan oluşur. Bütün bunlar büyüyen bir cenine ve anneye ihtiyaç duyuyor. Bununla birlikte, doktorların, arı sütü hamileliği yararları veya yan etkileri olup olmadığı konusunda hiçbir cevabı yok.

Devamını Gör

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.