Yaşam

En Çok Tercih Edilen Doğa Zayıflama Kürü

Yeşil Çay, Limon, Maden Suyu Doğa Zayıflama

Doğa Zayıflama Kürü ile 15 günde 5 kilo verebilirsiniz.

Doğa Zayıflama ,Bu yaz Uygulaya bileceğiniz en çok tercih edilen doğal zayıflama kürü ile 15 günde 5 kilo zayıflayın, limon, form çayı ile yağlarınızı hızlı bir şekilde yakın ve zayıflayın.

Kürün malzemeleri:

Yeşil Çay

Maden Suyu

Limonu

Son zamanlarda oldukça trend diyetler arasında bulunan Yeşil çay limon maden suyu çayının yararları ve kilo vermede inanılmaz derecede etkili. Birçok kişi tarafından denenen ve olumlu sonuçlar alınan bu form çayını siz kadıncasor okurları için paylaşıyoruz. Peki, bu çay mucizevi bir şekilde nasıl zayıflatıyor ve neden bu kadar popüler oldu sorusunu cevaplayalım.

Tarifine geçmeden önce Bu kür de ki malzemelerin zayıflamaya etkilerine değinelim;

Yeşil Çayın Zayıflamaya Etkisi

Yeşil çay bir iştah bastırıcı dır ve yağları yakar. Aynı zamanda mükemmel bir antioksidan özelliği bulunmaktadır. Yeşil çaya bu özelliğini polifenol isimli bitkisel bileşenler vermektedir. Diğer yandan bu bileşenler yağ yakımını da hızlandırmaktadır.

Maden Suyu

Maden suyu içeriğinde bulunan mineraller ile zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca hazımsızlığı gidererek metabolizmanın hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Limonun Zayıflamaya Etkisi

Limon hücrelerde bulunan yağların vücuttan dışarı tahliye edilmesini kolay bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca limon vücudun enerjisinin artmasını ve yağ yakmasını sağlamaktadır.

 

 Doğa Zayıflama Çayının Malzemeleri:

  • 1 şişe maden suyu
  • 2 tatlı kaşığı Yeşil çay
  • Yarım limon
  • Yarım litre kaynar su

 Doğa Zayıflama Çayının Hazırlanışı:

2 tatlı kaşığı yeşil çayı kaynatmış olduğunuz yarım litre kaynayan suya ekleyip 10 dakika kadar demlenmesini bekleyiniz. Ardından çayın üzerine yarım limon sıkarak kabuğu ile beraber demlenen çayın içerisine ekleyiniz. Daha sonra 1 şişe maden suyunu karışıma ekleyerek çayınızı hazırlayınız. Limonlu, sodalı ,yeşil çayınızı oda sıcaklığında muhafaza ederek gün içerisinde öğün aralarında içebilirsiniz. Bu karışımı düzenli olarak tüketirseniz vücudunuzun fazla yağ yakmasını sağlarsınız.

Bu makalemiz bilgilendirme amaçlıdır tıbbi uygulama yerine geçmez. kürde bulunan malzemelere karşı alerjisi olanlar doktorlarına danışmaları önerilir.

 

Kaen biberi Zayıflamaya etkisini Nedir Yazımızı Okudunuz mu?

Etiketler
Devamını Gör

1 thought on “En Çok Tercih Edilen Doğa Zayıflama Kürü”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir