Doğal Sivilce Tedavileri – Akne Sızıntılarına Neden Olan 5 Sağlıklı Gıdalar

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cilt probleminizi doğal sivilce tedavileri ile tedavi edebilirsiniz. Pahalı reçetesiz ürünlere başvurmaya gerek yoktur. Sivilceyi daha da kötüleştiren son derece sağlıklı gıdalar olduğunu biliyor muydunuz? Sağlık bilinçli diyetleriniz kopmalara neden olabilir.

Bunlar, sağlık maskesinin arkasına saklandıkları için en tehlikeli yiyeceklerdir. Sivilce kırılmalarına yatkın iseniz, bu kötü sağlıklı gıdalardan uzak durmanız gerekir.

Muzlar

Muz şekeri yüksektir. Bu yüzden çok lezzetli. Ayrıca yüksek potasyum ve bazı vitaminlerdir. Onlar gerçekten sağlıklı bir besindir. Ancak, şeker oranı yüksek olduğu için iltihaplanmaya ve sivilceye yol açan bir insülin artışına neden olurlar.

Mısır

Tıpkı bezelye gibi, mısır şekeri de yüksektir ve bu nedenle düşmanın bir düşmanıdır. Mısırın, sivilce tedavisi arıyorsanız, muzdan uzak durun veya en azından tüketiminizi azaltın. Birçok yönden mısır sağlıklı olmasına rağmen cildi temizleyin. Mantardan çok lezzetli olan bu sebeplerden biri tatlı olmasıdır. Mısır, insülin seviyesini yükselten, dolayısıyla akneye neden olan doğal şekerlerle yüklüdür. Akne aşamasından geçene kadar mısırdan uzak durun.

Kurutulmuş Meyve

Bir seferde sadece bir parça yerseniz pek çok meyve, her ne kadar olmasa da, güvenlidir. Çok fazla meyve yemek size akne yol açan iltihap sürecini başlatacak şeker patlaması verecektir. Kuru meyve akne için kötü çünkü şeker hariç hemen her şey kurutuldu. Kurutulmuş meyve aslında şeker yumruğudur. Sadece birkaç parça yemek size şeker dalgalanma verebilir, böylece insülin yükselir ve iltihaplanma sürecine başlar. Kurutulmuş meyvelerden uzak durun.

Granola

Akne için doğal tedaviler, fark etmiş olabilirsiniz, şeker tüketiminizi azaltmak da dahil. Şeker yüzünden kaçınacak bir başka yiyecek daha var. Bir sağlıklı kahvaltı seçeneği arayan insanların çoğu granola dönüşür. Ben yaparım. Genellikle şeker yüklü kötü. Bu gerçekten sağlıklı beslenme kan şekerinizi gökyüzüne gönderecek ve böylelikle bir şişe insülin salınacak ve bir iki gün içinde yeni sivilcelerinize yol açan iltihap sürecini başlatacak.

Peynir

Peynir Çok lezzetli ve sağlıklıdır. Bir sürü kalsiyum ve vitamin, bu yiyecekleri sağlıklı bir besin aroması haline getirir. Kötü olarak, yüzümüzün her yerinde sivilceye neden olan iltihap sürecini başlatır.

Birçoğu, doğal akne tedavilerinin kullanılması, sevdiğiniz gıdaları yemediğinizi düşünüyor. Bu tamamen doğru değil. İlk önce cildinizin temizlenmesini görene kadar bu tür gıdaların alımını azaltmayı deneyin. Vücudunuzun, bu gıdaların belli bir miktarını kırılmalara neden olmadan kullanabileceğini görebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tags from the story
, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir