Anne-Bebek

Bebek ve Çocuk Eşyaları Seçme İpuçları

Siz değerli okurlar için bebek ve çocuk eşyaları seçme ipuçları hakkında bir yazı hazırladım. Yazımda bebeklerde eşya seçerken neye dikkat etmeliyiz, bebek eşyaları, çocuk eşyaları, çocuk eşyaları seçerken neye dikkat etmeliyiz gibi sorulara cevaplar aradım. İyi okumalar dilerim.

Bebek ve Çocuklar Eşyaları

Kim bir bebeğin gülümsemesini sevmez? Küçük olanlarla biraz vakit geçirmek, endişe ve üzüntülerini kimsenin unutmasını sağlayabilir. Bebeğin odağını, bebeğin mutluluğunu koruyabilen sevimli mobilyalarla süsleyin.

Bebek mobilyalarını seçerken ebeveynler ve bekçiler, kompozisyon ve konfigürasyon üzerinde daha fazla zaman harcıyorlar.

Beşikler / Bassinetler- Beşiksiz bebeğin odağını hayal etmek zordur. Beşik / Beşli, Beşik, Tabloları Değiştirme, Kilimler ve Beşik yatakları bebek mobilyalarını oluşturur. Bebeğin hayatında önemli bir yere sahiptirler. Beşik, bebeğin erken bebeklik döneminde zamanının çoğunu harcadığı ilk yerdir. Yani, en iyi zaman olmalı. Beşikten / bebeğin bebeği yatıştırması gerekir. Kazaları önlemek için sınırlı bir salıncak olan bir beşik seçin.

Beşikler- Beşikteki birkaç ay boyunca vakit geçirdikten sonra bebek bebeğe kaydırılır. Bebeğin geçiş yapacağı yer burasıdır. Ayrıca, bebeğin bağımsız olarak uyumaya başladığı yerdir. Beşik, emniyet parmaklıkları ile korunmalıdır.

Beşik Yatağı- Çocukluğun erken dönemlerinde bebeğin cildi çok hassas ve enfeksiyonlara yatkındır. Bu nedenle, hipoalerjenik olan yataklama malzemesini seçin. Beşik yatağı, yüksek uygunluk endeksine sahip olmalıdır. Aksi takdirde, SIDS’e (Ani Bebek Ölüm Sendromu) yol açabilir. Beşik yatağı bebeği yaralayabileceği için boşluk bırakmadan bebeğin içine sığmalıdır

Tabloları Değiştirme – Çoğu bakıcı ve anne-baba, giysileri değiştirirken bebeği tutmak zor buluyor. Bu gibi durumlarla başa çıkabilmek için tabloları değiştiririz. Peçeteleri, Sıhhi mendilleri ve giyim eşyalarını barındırmak için çekmecelerini çekerek gelirler.

Çocuklarda Eşya Seçimi

Erken çocukluk döneminden geçtikten sonra, hayatlarının unutulmaz evrelerinden birine geçecekler. Artık bebek olarak adlandırılmıyorlar. Şimdi de olgunlaşmamış kendi zihnleri var. Her ne kadar kendi içgüdüleriyle hareket ederlerse de, onlara bakmak zorundalar. Genellikle, ebeveynler gençlerine ayrı odalar ayırırlar. Çocuklar, renkli ve eğlenceli bir ortamda yaşamayı severler. Çocuğun odasını farklı mobilyalarla güzelleştirin.

Ranza- Çocuk odasında eğlenceli bir ortam yaratmak için eve Ranza getirin. İki aşamalı bir yapı haricinde normal yataklara benzer. Çocuklar, yatağın yanına sabitlenmiş merdiveni kullanarak kolayca üst kısma tırmanabilir. Ancak, ranzanın bir emniyet rayıyla sağlandığından emin olun. Kafa yaralanmalarını önlemek için tavanın yüksekliğini göz önünde bulundurun. Yatak, yatak çerçevesiyle birlikte el altında olmalıdır.

Çoğu çocuk, ranza yataklarıyla iyi ilişkiler geliştirir ve uzun süre onları korumak ister. Üreticiler, gençler için bile kullanılabilen, ayarlanabilir ranzalarla geliyorlar.

Çocuk Odası Eşyaları

Çocuk Recliners- Neden ebeveynler eğlenmeli ki? Çocuk yatırcıları bu tür sorulardan geldi. Genellikle normal koltuk koyucuların yanında oturma odasına yerleştirilirler. Kişiselleştirilmiş Çocuklar Recliners günün emri vardır. Bardak tutacaklı çocuk koltuk sırtıları, bakım açısından çok yönlüdür.

Sallanır sandalyeler – Bu tip sandalye, çocuğun odasında bir enerji öğesidir. Salıncak mekanizmaları, çocuğun zamanından zevk almasını sağlar. Kazaları önlemek için kontrollü sallantı mekanizmasına sahip olan bir Çocuk Salıncak Sandalyesine bakın.

Çocuk Odası EşyalarıOyuncak Organizatörleri – Çocuk odasında istenmeyen sağlık sorunlarına yol açabileceğinden pislik olmamalıdır. Oyuncak organizatörleri, tüm oyuncakları güzel bir şekilde barındırabilir.

Playhouses- Bu mobilya parçası çocuğun bütüncül gelişmesinde hayati bir role sahiptir. Çocuğun daha hızlı sosyalleşmesine yardımcı oluyorlar. Genellikle çim alanına yerleştirilirler.

Bu aşama çocuk için kritik olduğu için, onları dünyayla yüzleşmeye hazırlayın. Yakın gelecekte okula katılacaklar, bu nedenle onları zihinsel ve fiziksel olarak hazırlayın.

Dekor – Çocuğun odasında cazip ve bilgilendirici duvar çizelgelerini asın. Tema tabanlı duvar askıları, çocuğun duygularını dünyanın geri kalanına iletir. Sayı çizelgeleri, tüm dünyadaki birçok ebeveyn tarafından yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Her şeyden önce mevcut alanı ve planı buna göre değerlendirin. Çok fazla yerden yiyebileceklerinden Sallanır koltuklar ve Çocuk yatırma yerlerini bir odaya koymak zordur. Böylece, mevcut alanı hesaplayın ve bir sonuç elde edin. Emniyet en önemli unsur olduğundan, arazinin güvenlik standartlarına uyan mobilyaları kullanın. Seçiminizi uygulamak ve doğru mobilya parçasını seçmek kolaydır, çocuk mobilyalarını online olarak alışveriş edin. Genellikle pek çok site güvenlikle uyumlu mobilya ürünleri hakkında da bahsetmektedir.

Devamını Gör

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.